Żurawi Park

Domy w Rumi
Wymarzyłeś sobie dom z ogrodem w Rumi?

Osiedle Żurawi Park to nowoczesny i energooszczędny kompleks domów położonych na zamkniętym osiedlu w samym sercu Rumi przy ulicy Żurawiej. Całość tworzy 12 budynków w zabudowie bliźniaczej z własnym ogrodem o powierzchni całkowitej 95 m².

Parter to otwarta przestrzeń z dużym salonem wraz z aneksem kuchennym. W pomieszczeniu znajduje się również miejsce na kominek oraz kącik wypoczynkowy z wyjściem na ogród z tarasem, toaleta, wiatrołap oraz kotłownia. Poddasze to trzy sypialnie oraz łazienka. Prowadzące na górną kondygnację schody usytuowane są zaraz przy wejściu do domu, dzięki czemu można dostać się tam bez konieczności przechodzenia przez inne pomieszczenia. Dom przekazany zostanie w stanie deweloperskim z rozprowadzonymi instalacjami, tynkami, posadzkami, parapetami, oknami PCV, dachem krytym dachówką, elewacją wykończoną tynkiem szlachetnym. Każdy lokal posiada własną działkę ogrodzoną z trzech stron, wyrównaną, z wybrukowanym podjazdem (z miejscem na wiatę garażową).

Nieruchomość położona jest w malowniczym miejscu prężnie rozwijającej się miejscowości, sąsiadującej bezpośrednio z Trójmiastem. Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość terenów zielonych, które gwarantują wypoczynek, jak również szeroki dostęp do infrastruktury. W najbliższym otoczeniu osiedla znajduje się autobusowa komunikacja miejska. Od głównej drogi S6 osiedle dzieli ok. 2 km, co gwarantuje szybki dostęp do Trójmiasta jak i każdej części miasta, w której znajdziemy przedszkola, szkoły każdego szczebla, przychodni lekarskich oraz wielu punktów handlowo-usługowych, basenu, klub fitness czy poczty.

Gotowa Inwestycja
Już teraz wyższy standard wykończenia!
Zdjęcia z budowy

Atuty nieruchomości